Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Dzień Babci i Dziadka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Wojciechowska   
wtorek, 06 lutego 2018 10:02

dzien-babci-dziadka-adamow-minW Szkołach Podstawowych w Adamowie i Stawie Kunowskim dziadkowie mogli oderwać się od codziennych spraw aby podziwiać wspaniałą grę aktorską swoich wnuków oraz poczęstować się przygotowanymi słodkościami.

Uczniowie klas młodszych szkoły w Adamowie zaprezentowali swoim Babciom i Dziadkom wiersze oraz piosenki. Ozdobą ich występu był brawurowy pokaz twista w wykonaniu maluchów z klas I – III. Na koniec uroczystości dzieci złożyły seniorom piękne życzenia i wręczyły laurki. Uczniowie klas starszych przedstawili spektakl oraz scenki kabaretowe, które rozbawiły gości do łez. Akademię zakończył występ klasy piątej piosenką „I just call to say I love you". Nie zabrakło także życzeń dla seniorów od pani dyrektor Teresy Szymczak, która gratulowała im zdolnych i kochających wnuków.
W Szkole Podstawowej w Stawie Kunowskim dzieci dla swoich Babć i Dziadziusiów przygotowały inscenizację wiersza Juliana Tuwima pt. ,, Rzepka" oraz wspaniałe prezenty, którymi wyraziły całą swą miłość i przywiązanie. Takie chwile pełne radości i wzruszeń pokazują nam jak ważna dla każdego z nas jest miłość i rodzina.

 

 

Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Adamowie

 

Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Stawie Kunowskim

Poprawiony: wtorek, 06 lutego 2018 10:33
 

Czy wiesz, że...

w latach 1919-1954 wsie na naszym terenie należały do gminy Styków z siedzibą w Starachowicach? W 1952 roku gmina składała się z 12 gromad: Brody, Budy, Brodzkie, Dziurów, Jabłonna, Kuczów, Lipie, Lubienia, Michałów, Ruda, Skała, Styków i Styków Kolonia.

elektronik sigara