Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Srebro w Bratysławie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Wojciechowska   
czwartek, 24 sierpnia 2017 13:43

bratyslawa-mistrzostwa-swiata-juniorow-minW dniach 20-23 lipca 2017 roku w Bratysławie odbyły się Mistrzostwa Świata Juniorów w wędkarstwie rzutowym. Na starcie stanęło dwanaście zawodniczek z Czech, Słowacji, Słowenii, Niemiec i Polski. Jedną z trzech zawodniczek reprezentujących nasz kraj była Magdalena Serafin, juniorka z naszego Koła Sportowego „Kiełb" Brody.

Magda, jako debiutantka na zawodach tej rangi spisała się rewelacyjnie. Zdobyła dwa srebrne medale - indywidualnie w konkurencji spinning sprawnościowy Arenberg oraz drużynowo z koleżanką z Poznania Darią Walendowską. W konkurencji mucha - cel była czwarta ( brakło jednego trafienia do brązowego medalu ), natomiast w konkurencji mucha-odległość zajęła szóste miejsce. Swoją dobrą dyspozycję i wzrastającą formę potwierdziła również na Międzynarodowym Turnieju w Asko - Wiedeń w Austrii gdzie zajęła trzecie miejsce w pięcioboju. Do kadry narodowej nie zakwalifikowały się nasze dwie pozostałe młode zawodniczki, Natalia Zaczek i Ola Serafin. Dwa srebrne medale to powód do radości i dumy dla Magdy jak i dla trenerów Pawła i Janka Kitów. Bez ich pomocy na pewno nie osiągnęlibyśmy takiego sukcesu.

 

Poprawiony: czwartek, 24 sierpnia 2017 13:56
 

Czy wiesz, że...

skwrnad brzegiem Zalewu Brodzkiego rozciągają się warte odwiedzenia "Skały w Rudzie". Na jednym z bloków skalnych rośnie brzoza, z korzenia której wyrastają cztery pnie. Według lokalnej tradycji każda panna, która usiądzie na tym drzewie na pewno dobrze wyjdzie za mąż. Zapraszamy do sprawdzenia tej legendy! Więcej informacji: link

elektronik sigara