Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Atrakcje uczniów Szkoły Podstawowej w Rudniku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura, Bożena Kania   
poniedziałek, 26 czerwca 2017 12:55

rudnik-czerwiec-2017-glowneMDzieci z Rudnika mogły w maju i czerwcu uczestniczyć w kilku atrakcyjnych wydarzeniach, które z pewnością pozostaną na długo w ich pamięci. Od 29 maja do 2 czerwca odbywały się zajęcia w ramach „Zielonej Szkoły".

Uczniowie pojechali do Władysławowa, Trójmiasta, Torunia. Zwiedzili Władysławowo - Cetniewo (Centrum Sportu), Aleję Gwiazd, Chłapowo - Wąwóz Chłapowski, Jastrzębią Górę - pomnik Gwiazda Północna. Na Helu dzieci odwiedziły „Fokarium", płynęły statkiem, w Gdańsku spacerowały po Starówce, w Gdyni zobaczyły Promenadę, Akwarium Morskie, w Sopocie spacerowały po molo, w Toruniu zwiedziły Stare Miasto. 6 czerwca odbył się w Szkole Podstawowej w Rudniku Piknik Rodzinny. Był występ iluzjonisty, dzieci mogły bawić się na zjeżdżalni i basenie kulek. Były konkursy dla dzieci i rodziców, wspólna zabawa, wata cukrowa, poczęstunek i przejażdżki bryczką. 12 czerwca uczniowie byli na wycieczce w Warszawie. Zwiedzili zoo oraz Łazienki Królewskie.

 

 

Poprawiony: wtorek, 27 czerwca 2017 14:02
 

Czy wiesz, że...

dyslokacjajednym z ciekawych zjawisk geologicznych w północnej części województwa świętokrzyskiego jest tzw. dyslokacja Wąchocko - Rudzka? Rzeka Kamienna niejako odgradza różne formy geologiczne. Prawy (południowy) brzeg rzeki stanowią utwory dolnego i środkowego triasu, natomiast wzdłuż lewego brzegu zalegają skały dolnej jury.

elektronik sigara