Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Gortat Team – Sportowa Drużyna PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Turek,Małgorzata Tomczyńska,AnnaWojciechowska   
poniedziałek, 26 czerwca 2017 12:59

projekt-sportowy-marcin-gortat-zpo-stykow02minZespół Placówek Oświatowych w Stykowie został objęty projektem Fundacji Marcina Gortata MG13. Dzięki temu uczniowie klas V i VI uczestniczą dwa razy w tygodniu w dodatkowych zajęciach sportowych, prowadzonych przez Małgorzatę Tomczyńską. Dodatkowa aktywność fizyczna pozwoli im się zdrowo rozwijać.

Dzieci poznają zasady zdrowego odżywiania, poprawią swoja sylwetkę dzięki gimnastyce korekcyjno – kompensacyjnej oraz poznają zasady zdrowego współzawodnictwa w myśl zasady fair play. Projekt Gortat Team – Sportowa Drużyna Marcina Gortata trwał będzie do listopada. Na zakończenie odbędzie się finał, podczas którego wystąpi najlepsza dziewczynka i najlepszy chłopiec z każdej grupy. Zwycięzców z sześciu województw czeka wyjątkowa nagroda - wyjazd na mecz koszykówki do USA.

 

Poprawiony: poniedziałek, 26 czerwca 2017 14:19
 

Czy wiesz, że...

kolo-wodnejuż w XVI wieku na rzece Kamiennej w Krynkach istniała zapora wodna? W1578r. funkcjonowały tu trzy koła wodne napędzające urządzenia hutnicze. Nie jest wykluczone, że  kuźnica realizowała szereg poważnych dostaw rządowych. Za te zasługi dzierżawca zakładu - Walenty Duracz został nobilitowany do stanu szlacheckiego.

elektronik sigara