Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Przedszkolaki w ZOO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Irmina Stachuczy-Kowalska, Anna Wojciechowska   
środa, 14 czerwca 2017 13:45

zoo-wycieczka-dzien-dziecka-przdszkole-lubienia11-minZ okazji Dnia Dziecka podopieczni Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubieni wybrali się na wycieczkę do Warszawskiego ZOO. Wyjazd zorganizowany był dla dzieci przedszkolnych i klasy zerowej, którym towarzyszyli rodzice. Maluchy przemierzając alejki ogrodu miały okazję zobaczyć zwierzęta z różnych stref klimatycznych świata.

W ogrodzie zoologicznym mali turyści oglądali z bliska słonie, lwy, małpy, hipopotamy, żyrafy, pingwiny, oraz wiele innych niespotykanych stworzeń. Oprócz zwiedzania był też czas na relaks na świeżym powietrzu. Wyjazd okazał się niezapomnianym przeżyciem i wspaniałą przygodą zarówno dla dzieci jak i opiekunów pani Irminy Stachuczy-Kowalskiej i Marii Olszewskiej.

 

 

 

Poprawiony: środa, 14 czerwca 2017 14:15
 

Czy wiesz, że...

skwrnad brzegiem Zalewu Brodzkiego rozciągają się warte odwiedzenia "Skały w Rudzie". Na jednym z bloków skalnych rośnie brzoza, z korzenia której wyrastają cztery pnie. Według lokalnej tradycji każda panna, która usiądzie na tym drzewie na pewno dobrze wyjdzie za mąż. Zapraszamy do sprawdzenia tej legendy! Więcej informacji: link

elektronik sigara