Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Militarne akcenty na pikniku w Brodach (wideo) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
poniedziałek, 12 czerwca 2017 08:39

festyn-rodzinny-szkola-brody-straz-wojsko-lasy-dzieci-18minSamochód terenowy humvee, uzbrojenie Wojska Polskiego były jednymi z atrakcji III Pikniku Rodzinnego, który odbył się 3 czerwca br. w Szkole Podstawowej w Brodach. Na scenie, uczniowie z wszystkich klas zaprezentowali program artystyczny.

Wśród atrakcji była też strzelnica, stoisko Akademii Twórczego Rozwoju "Bystrzak", Nadleśnictwa Starachowice, Szkoły Językowej Helen Doron. Na placu przy szkole dzieci mogły pobawić się w dmuchanych zamkach, umalować twarz, zrobić tatuaż. Były też gry ruchowe dla dzieci i rodziców. Stowarzyszenie „Wertep Brody" oferowało przejażdżki samochodami terenowymi. Jak to na festynie nie zabrakło stoisk gastronomicznych, były dania z grilla, chleb ze smalcem, pierogi oraz pyszne ciasta.

Militaria prezentowała Wojskowa Komenda Uzupełnień z Kielc oraz Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych z Bukówki. W festynie uczestniczyli przedstawiciele władz gminy: pani Marzena Bernat – Wójt Gminy Brody, Stanisław Wrona – Przewodniczący Rady Gminy oraz radni.

 


Poprawiony: poniedziałek, 12 czerwca 2017 11:24
 

Czy wiesz, że...

oltarz-ofiarjeden z olbrzymich głazów w rezerwacie "Skały w Krynkach", według miejscowej legendy służył za ołtarz ofiarny?

Podobno niejaki Gutan składał tam krwawe ofiary bogowi Krynosowi.

elektronik sigara