Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Przedstawienie i prezenty dla dzieci PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
poniedziałek, 14 grudnia 2009 12:25

mz-DSC00925minStowarzyszenie Trzeźwościowe „Rodzina” we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej zorganizowało w sobotę, 12 grudnia br. tzw. „mikołajki”. Do Szkoły Podstawowej w Krynkach licznie przybyły dzieci które następnie otrzymały prezenty od św. Mikołaja. Wszyscy dobrze się bawili na przedstawieniu, w którym pomiędzy elementami rozrywkowymi wplecione były ważne treści - m. in. o tym jak pozostać sobą i nie dać się namówić na picie alkoholu. Dotację na zorganizowanie spotkania przekazała gmina Brody.

Zebranych powitał Wójt Gminy Brody Andrzej Przygoda i podziękował organizatorom za przygotowanie atrakcji dla najmłodszych. Aktorzy z Krakowa wystawili przedstawienie „Ciotka Tekla i przyjaciele Mikołaja”, w którym dzieci dobrze się bawiły i brały udział licznych konkursach.

Następnie przybył długo oczekiwany Mikołaj, który  obdarował paczkami ze słodyczami 91 dzieci z gminy Brody. W tym zadaniu pomagali mu: Jolanta Grudnicka – Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brodach oraz Ryszard Kutera – Prezes Stowarzyszenia „Rodzina”. Najmłodsi chętnie pozowali do pamiątkowych zdjęć z Mikołajem.

 

 

 


Galeria zdjęć:


Poprawiony: poniedziałek, 14 grudnia 2009 12:40
 

Czy wiesz, że...

szlakowskaz-mprzez teren gminy Brody wytyczono i oznakowano łącznie ok 136 km szlaków turystycznych: pieszych i rowerowych?

elektronik sigara