Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Wołam do ciebie świecie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
piątek, 06 listopada 2009 10:47

mz-DSC09968mPod takim tytułem w gimnazjum w Rudzie odbył się wieczór poezji śpiewanej.  Artur Biniek (śpiew, gitara klasyczna) wraz Kamilem Powrózkiem (skrzypce), Rafałem Powrózkiem (gitara basowa) zaprezentował piosenki, w których podjął zawsze ważne i nieprzemijające tematy, jak sens ludzkiego istnienia, znaczenie miłości i wiary

Artyści wykonali utwory zarówno nastrojowe, spokojne, jak i bardzo dynamiczne np.: „Dziś światu wykrzyczcie swą wolność!”,. W utworze "Otwórzcie serca skostniałe” Artur Biniek nawoływał do powrotu pod skrzydła Bożej miłości. Spotkanie odbyło się w Dzień Zaduszny, co potęgowało atmosferę refleksji kreowaną przez artystów. Koncert zorganizowany przez dyrektor gimnazjum Panią Ewę Stawiarską bardzo się podobał. Zespół otrzymał gorące brawa od publiczności.

 


 

Galeria zdjęć:


Poprawiony: czwartek, 12 listopada 2009 13:47
 

Czy wiesz, że...

kapl-dziurkatastrofalna powódż w 1903r. zniszczyła tamę i wszystkie urządzenia fabryczne w Brodach? Jedną z Konsekwencji kataklizmu był rozwój chorób, w tym malarii. Miejscowa legenda głosi, że epidemię powstrzymała interwencja św. Jana Nepomucena, którego figurę umieszczono w kapliczce we wsi Dziurów. Imię świętego nosi jedna z ważniejszych ulic tej miejscowości.

elektronik sigara